nameforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nameforum

NAMEFORUMA HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

sims bi kız oyunumudur =D

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1sims bi kız oyunumudur =D Empty sims bi kız oyunumudur =D Salı Ara. 18, 2007 12:00 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

ya tüm erkeklern böle bi takıntısı var..
herkes sims oynar bu bi kuraldır =D bi şekilde
sims oynamadım ben hiç,erkek sims oynarmı
diyen kişilerde aslında sims oynuyolardır ;D
buarada sims2 var ama ben hala geçmişe dönüyorum
ve nostalji yapıp mortimer amcayla hala sims1oynuyorum..
ama en güzeli öldürmek öyle diilmi ((:

2sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Salı Ara. 18, 2007 2:46 pm

MaTedoor

MaTedoor
Admin
Admin

Kim erkekler oynamaz diyosa yanılıyo Smile çünkü ben oynuyorum ve çok güzel bi oyun bence cheers

3sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Salı Ara. 18, 2007 3:23 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

=D işte adam korkak diil söylüyo..helal gözüm ^^

4sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D C.tesi Ara. 22, 2007 10:29 am

nazifB

nazifB
Admin
Admin

sims ne ya öyle bir oyunmu varmıs tongue tongue tongue

https://nameforum.yetkin-forum.com

5sims bi kız oyunumudur =D Empty Sims Oyununu Herkes Oynayabilir Paz Ara. 30, 2007 7:46 pm

BooRoCK

BooRoCK
ortalama üye
ortalama üye

Bende sims 2 var gayet güsel bir oyun ve eğlenceli evde ruhlar felan dolasıo cok dehset

6sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Ptsi Ara. 31, 2007 12:34 am

MaTedoor

MaTedoor
Admin
Admin

BooRoCK demiş ki:Bende sims 2 var gayet güsel bir oyun ve eğlenceli evde ruhlar felan dolasıo cok dehset

Eet birisi öldüğü zman mezarında ziyaret etmediğinde çıkıyo ve sims karakterlerini çok korkutuyor Very Happy

7sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Ptsi Ara. 31, 2007 12:56 am

BooRoCK

BooRoCK
ortalama üye
ortalama üye

Evet bende onun için eve bir sürü insan çağırıom sora onları calıstırıp bana para kazandırıp olduruom sora da büyük bir ev alıorum delı bır evım olmustu ama uzun suredır oynamıorum

8sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Ptsi Ara. 31, 2007 2:18 am

MaTedoor

MaTedoor
Admin
Admin

BooRoCK demiş ki:Evet bende onun için eve bir sürü insan çağırıom sora onları calıstırıp bana para kazandırıp olduruom sora da büyük bir ev alıorum delı bır evım olmustu ama uzun suredır oynamıorum
::F

Evler ve eşyalar çok güzel ben kendim ev kuruyodum dayayıp döşüyodum sonra evde parti veriyodum Cool

Bende uzun bi süredir oynamıyorum...

write

9sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Paz Ocak 06, 2008 4:33 am

nazifB

nazifB
Admin
Admin

ya bir ara simsin mozaiğini kaldırma şifresi var falan diolar dı kopmustum ya adamların dusuncesine bak Very Happy:D

https://nameforum.yetkin-forum.com

10sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Ptsi Ocak 07, 2008 5:58 am

silent

silent
kıdemli üye
kıdemli üye

abi şifre olayı doğru sanırım bi ara bizim arkadalar bulduklarını idaa eddiyorlardı ama ben hiiç görmedim

11sims bi kız oyunumudur =D Empty Geri: sims bi kız oyunumudur =D Ptsi Ocak 14, 2008 11:47 am

BooRoCK

BooRoCK
ortalama üye
ortalama üye

Var ya canım çekti yaw yeniden yükliyim şunu canım sıkılıyo zati gerçi heroes 4 ü de yükledim ama olsun bunu da oynarım arada lol!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

Similar topics

-