nameforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nameforum

NAMEFORUMA HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D

5 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 10:18 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

bigün gizem şu lanet şarkıyı söylerken bize sormuştu Razz
aşk herşeyi affedermiki yaws?hayır affetmez diom ben =D

2aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 10:23 pm

nazifB

nazifB
Admin
Admin

bencede etmez kim eder derse yalan sölemiş olur

https://nameforum.yetkin-forum.com

3aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 10:32 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

yürü beee =D

4aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 10:35 pm

nazifB

nazifB
Admin
Admin

kim tutar beni Very Happy:D

https://nameforum.yetkin-forum.com

5aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 10:37 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

ben söylemiim =P

6aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 11:18 pm

MaTedoor

MaTedoor
Admin
Admin

Bence de affetmez Cool

7aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 11:25 pm

jacques

jacques
ortalama üye
ortalama üye

bikere etse biz bu durumlara düşmezdik lol!
şuraya daha çok gülen,kopmuş smileyler eklesene =D

8aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Ptsi Ara. 17, 2007 11:47 pm

MaTedoor

MaTedoor
Admin
Admin

ekliyorum şimdi afro

9aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Salı Ara. 18, 2007 12:52 am

silent

silent
kıdemli üye
kıdemli üye

abii affedebilir ama genellikle öyle yürümüyoo gerçek hayat bu olmuyor yaniheheh

10aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Geri: aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Salı Ara. 18, 2007 12:56 am

silent

silent
kıdemli üye
kıdemli üye

lol!

11aşk herşeyi affedermi arkdaşlar =D Empty Kesinlikle Affetmez (bana göre) Paz Ara. 30, 2007 7:49 pm

BooRoCK

BooRoCK
ortalama üye
ortalama üye

benim böyle bir durumum oldu ama yane benımkı bırascık degısık tek taraflı ama arkadastık bana cıddı bir sekilde inanılmaz bir eşşek şakası yaptı ve affetmedım yaklasık 1 yıl oldu

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]