nameforum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
nameforum

NAMEFORUMA HOŞ GELDİNİZ

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

3 fıkra

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

13 fıkra Empty 3 fıkra Salı Şub. 26, 2008 4:32 am

nazifB

nazifB
Admin
Admin

Mafya Babası ve Adamları
Bir mafya babasının evli bir kadınla ilişkisi varmış. Kadının evine giderken adamlarına demiş ki :
- Ben içeriye girdikten sonra hemen büyük bir bez ayarlayın ve pencerenin altında açın... Kadının kocası gelirse pencereden atlayacağım... Adamları patronlarını bu isteğini hemen yerine getireceklerini söylemişler. Mafya babası kadının evine girmiş, tam soyunmuşken kapı çalmış ve bizimki kendini camdan atmış. Kadın gidip kapıyı açmış, karşısında patronun adamlarından biri... Adam patronunun dedigini yapamamanın verdiği utançla şöyle diyor :
-Patrona soylermisiniz hala bez bulamadık.
Erkekte Küpe
Bir Taksinin içerisinde geçen bir konuşma !
- Küpe mi takıyosun sen ? (dikiz aynasından zorlukla görüyor.)
- Ha evet.
- Baban kızmıyor mu ?
- yok kızmıyor.
- Benim oğlan yapıcak bi tarafına sokarım o kupeyi..
- Hmm ben sağda iniyim
En Pahalı Papağan
Adamın biri, papağan almak ister. Gittiği dükkândaki papağanları sırayla inceler.1.kafeste rengarenk, pırıl pırıl tüyleri olan papağanı beğenir. Etiketinde 5.000 dolar yazılıdır.
- Dükkan sahibine sorar. “Bu kuş niye bu kadar pahalı?”
- Dükkan sahibi “Bu papağan tam 7 dil biliyor, onun için”. Adam başka bir kafeste bembeyaz şahane bir kuş daha görür. Hem de 10.000 dolarlık. Yine sorar. Meğer bu kuş anayasayı ezbere okurmuş da ondan. Adam bir bakar en köşede ki kafeste, tüyleri dökülmüş ve kararmış yaşlıca bir kuş var. Ama o da ne tam 50.000 dolar. Peki der bu perişan haldeki kuşun nesi var.
- Dükkan sahibi “ Vallahi birader, bu kuşun nesi var biz de bilmiyoruz. Ama öteki papağanlar sabahları buna günaydın üstat diyorlar.”

https://nameforum.yetkin-forum.com

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]